کتاب 101 Helpful Hints for Ielts همراه با فایلهای صوتی

کتاب 101 Helpful Hints for Ielts شامل 101 نکته و چندین مقاله کوتاه آموزشی درباره آیلتس است. 

در اولین بخش از این کتاب، آزمون آیلتس و نوع برگزاری هر بخش بطور کامل توضیح داده شده است و همچنین نکاتی را برای بهتر گذراندن هر skill به شما یاد میده. 

بخش دوم شامل نکات مهارت های آزمون آیلتس (شامل listening و speaking و writing و reading) است و کلی هم تمرین در هر بخش وجود دارد تا خودتون رو بسنجید. همچنین حل المسائل کتاب نیز درآخرش در بخش ضمیمه ها وجود دارد.

کتاب آیلتس

دانلود کتاب با حجم 1.5 مگابایت

 دانلود کتاب به همراه فایلهای صوتی با حجم 20 مگابایت: 

/ 5 نظر / 63 بازدید
امین و مهشید و ...

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست عزیز اومدم که دعوتت کنم به وبلاگ شخصی ما سه تا ... امین و مهشید و خدا امروز 12 اردیبهشت 91 افتتاح شد وبلاگمون همه حرفای ما اینجا نوشته میشه ، وبلاگی که هدفش تجربه لحظات امید و آرامشه حرفایی کاملا متفاوت و نو ... امیدواریم روزهای قشنگی رو در کنار شما بسازیم حضور شما رو صمیمانه خوش آمد میگیم www.ma3ta.com

bahar

واقعا ممنون.فایل صوتی اش معرکه بود. مممنون

یلدا

سلام میشه لطف کنی همه کتاب های ایلتس رو برام بفرسی یه ایمیلم ؟؟؟ ممنونم

لیلا

سلام لینکاتون خراب شدن. میشه لطفاً جایگزینشون کنید؟

آرزو

ععععععععععععععالی بود خیلی مهربونید[گل]